Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu

Yabancı dil eğitimi almaya ya da mevcut seviyesini ilerletmeye karar vermiş pek çok insan, ilk olarak farklı öncelikleri doğrultusunda beklentisini karşılayacak bir kurum arayışı içerisine girmektedir. Anadolu yakasında yaşayan, hatta alternatif ulaşım kolaylığı sebebi ile İstanbul’un farklı lokasyonlarından yapılan İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu araştırmalarında en çok tercih edilen kurum Akademik Yabancı Dil Kursu’dur.

Son zamanlar da İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu arayışı artmaya başladı. Yabancı dil eğitimi almaya ya da mevcut seviyesini ilerletmeye karar vermiş pek çok insan, ilk olarak farklı öncelikleri doğrultusunda beklentisini karşılayacak bir kurum arayışı içerisine girmektedir. Bu öncelikler arasında en mühimi eğitim kalitesidir. Zira okul hayatımız boyunca eğitim aldığımızı ve hatta sonrasında farklı yöntemler deneyerek yeniden başlayıp başaramadığımızı düşününce yabancı dil öğrenme girişimimiz, zaman kaybı ve maddi kayıplarla sonuçlanmıştır. Süreç sonunda yanlış tercih neticesinde yaşadığımız bu durum, dil öğrenme eğilimimizin olmadığı ya da öğrenemediğimiz gibi üzücü çıkarımlarla da sonuçlanabilir.

 

Anadolu yakasında yaşayan, hatta alternatif ulaşım kolaylığı sebebi ile İstanbul’un farklı lokasyonlarından yapılan İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu araştırmalarında en çok tercih edilen kurum Akademik Yabancı Dil Kursu’dur. İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu Akademik Yabancı Dil Kursu Aaışılageldik şekilde tüm yaş grupları için benzer, kalıplaşmış, yüzeysel grammar anlatımı ve club aktiviteleri sisteminden sıyrılıp, bireylerin aldığı İngilizce eğitimi sonrası tüm dil becerilerini geliştirmeyi hedefler. Standardı bozulmuş dil seviyeleri yerine dünyaca kabul gören standartlardaki seviyelerde eğitim verir. Uzun yıllar önce basılmış, güncelliğini kaybetmiş kaynaklar yerine geliştirdiği eğitim sistemine uygun ve her seviye için dünya standartları ölçüsünde hazırlanan güncel örgün kaynakları ile eğitim veren kurumun ülke standartlarını aştığını söylemek mümkün. Eğitmen kadrosu noktasında da son derece titiz davranan kurumun bünyesinde dil bölümünden mezun tecrübeli öğretmenler yer almaktadır. Yetişkin gruplarında, yetişkin bireylere özgü müfredatı ile iş ve sosyal hayatınızda anadilinizdeki tecrübelerinizi yansıtmanıza, uluslararası sınav skoru hedeflerinize ulaşmanızı mümkün kılar. İş hayatı ve sosyal hayatta İngilizceyi dert edinmekten çıkarıp; tam anlamıyla bir yetişkin olarak derdinizi anlatabileceğiniz ölçüde bir yetkinlik kazanabilirsiniz. TOEFL, IELTS, PTE, ITEP gibi uluslararası geçerliliği olan pek çok sınav hazırlığı için de İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu kapsamında da başarı oranı en yüksek kurum olan Akademik Yabancı Dil Kursu aynı zamanda IDP partnerliği ile tüm kampüslerinde kurs merkezi; Bursa, Ankara ve İzmir’de sınav merkezi olma özelliğine sahip. Sınav odaklı eğitim hususunda, kişilerin ilgili sınav için harcadıkları maddi ve manevi emekleri son derece önemseyerek, skorun öğrenciler için öneminin bilincinde olan kurs, bireylerin ihtiyaç duyduğu şekilde alanında uzman, ilgili sınavın deneyimine ve stratejisine sahip eğitmenlerle eğitim vermektedir.

 

Yabancı dil eğitimine üniversite dönemi öncesinde başlayan çocuklar, kariyer planlama süreci öncesinde dil eğitimi tamamlayarak büyük avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple yetişkinlerin yanı sıra akademik yolculukları öncesinde genç yaş grubu aileleri tarafından yoğun ilgi ve talep gören kurum Ortaokul ve Lise öğrencileri içinde İstanbul kampüslerinde nihayet eğitime başlıyor. İçlerinde kurumdan eğitim alarak memnun kalmış ebeveynlerinde dahil olduğu pek çok aile kurumun İstanbul kampüslerinin eğitim vereceği günü beklemekteydi. Çocuklarının yabancı dil gelişimini erken yaşta tamamlanmasını isteyen ailelerin İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu seçenekleri içerisinde en çok talep gösterdiği dil kursu; artık Lise ve Orta Okul öğrencileri içinde çocukların yaş ve seviyelerine göre eğitim veriyor. İstanbul Kadıköy’ün En İyi Yabancı Dil Kursu Akademik Yabancı Dil kursu; dil gelişimi, okul derslerine destek, sınav hazırlığı konusunda ilgili yaş grubunda deneyim sahibi, İngilizceyi ezbere dayalı sıkıcı yöntemlerle değil, tüm becerilerini geliştirecekleri bir müfredatla çocuklara severek ve eğlenerek öğretmeyi amaçlamaktadır.

Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.