Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Kadıköy İngilizce Kursları

Kadıköy İngilizce Kursları, konumuyla Anadolu yakasında yaşayan öğrencilerin ve yabancı dil eğitim ihtiyacı olan yetişkinlerin yaptığı araştırmada ilk sırada yer almaktadır. Aynı zamanda çok çeşitli ulaşım alternatifi sebebi ile Avrupa yakasında yaşayanlarında tercihi olan bir lokasyon olma özelliğine sahip. Kadıköy İngilizce Kursları başlığında yapılan araştırmada sistemi ile fark yaratan Akademik Yabancı Dil Kursu dil eğitimi ihtiyaçlarına yönelik çeşitli programlarıyla pek çok kişinin dikkatini çekiyor.

   Kadıköy İngilizce Kursları, konumuyla Anadolu yakasında yaşayan öğrencilerin ve yabancı dil eğitim ihtiyacı olan yetişkinlerin yaptığı araştırmada ilk sırada yer almaktadır. Aynı zamanda çok çeşitli ulaşım alternatifi sebebi ile Avrupa yakasında yaşayanlarında tercihi olan bir lokasyon olma özelliğine sahip. Kadıköy İngilizce Kursları başlığında yapılan araştırmada sistemi ile fark yaratan Akademik Yabancı Dil Kursu dil eğitimi ihtiyaçlarına yönelik çeşitli programlarıyla pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Yıllara dayanan tecrübesi, yetişkinlere yönelik eğitimleri, kendine özgü yayınları ve eğitmen kadrosuyla Akademik Yabancı Dil Kursu, Kadıköy İngilizce Kursları içerisinde tercih sebebi olmaktadır. Bununla birlikte İngilizce eğitiminde günümüz koşullarında pandemi sebebiyle izole olmayı tercih eden bireyler için online; sosyal bir ortamda yüz yüze eğitim görmek isteyenler için örgün olmak üzere alternatif eğitim modelleri sunarak farklı taleplere de yanıt veren bir kurum olma özelliğine sahip.

Kendi yaş grubundaki bireylerle birlikte eğitim görmek, alınan eğitimin ihtiyaca yönelik karşılığına ulaşmada olduğu kadar, kursiyerlerin birbirleri ile sosyal etkileşimlerine de pozitif katkı sağlamaktadır. Farklı meslek gruplarından oluşan yetişkinler dil öğrenme yolculuklarında bir araya gelerek eğitimin içeriğini zenginleştirmektedir. Üniveriste öğrencilerinin de Kadıköy İngilizce Kursları içerisinde tercih ettiği Akademik Yabancı Dil Kursu, öğrencilerin kariyer hayatlarına başlamadan nitelikli bir yabancı dil sahibi olmalarına sağladığı katkıyla da fark yaratıyor.  Farklı kursları deneyip istediği sonuca ulaşamadığı için dil öğrenmekten vaz geçme noktasına gelmiş pek çok öğrenciyi başarı ile mezun ederek iş ve sosyal hayatında fark yaratmalarına vesile olan kurum, Kadıköy İngilizce Kursları hakkında araştırma yapan bireylerin mutlaka ziyaret etmeleri gereken bir dil okulu.

Genel İngilizce dışında, İngilizce alt yapısı olan ve sınav odaklı çalışma ihtiyacı olan bireyler için de eğitim imkanı sunan kurumun başarı oranı çok yüksek. Uluslararası geçerliliğe sahip sınav başarısı hedefleyen, yüksek lisans eğitimi için YDS, YÖK-DİL ve üniversite tercihini dil bölümünde yapmak isteyen YKS adayları öğrencileri hedefledikleri yüksek skora ulaştıran program alternatifleri de mevcut.

Kadıköy İngilizce Kursları içerisinde, İngilizcenin yanı sıra farklı dil alternatifleri de bulunmaktadır. Kısacası dil eğitiminde farklı ihtiyaçlara sahip tüm bireyler için eğitim olanağı sunan Akademik Yabancı Dil Kursu İstanbul Anadolu yakasının kalbi olan Kadıköy’deki merkezi konumuyla kolay ulaşım sağlanabilir bir konuma sahip.

 

 

Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.