Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu alanında Akademik Yabancı Dil Kursları bu konuda yol göstericiniz olacaktır. Ülkemizin metropolü İstanbul’da çocuğunuz için en iyi kursu bulmak tabi ki hepinizin hakkı. Fakat seçenekler arasında canınızın en kıymetli parçasını emanet etmek için en doğru yeri bulmalısınız.

Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları öğrencilerini yaş gruplarına uygun programlara dahil eder. Çocuk yaşta yabancı dil öğrenmenin çok daha kolay olduğunu elbette ki hepimiz duyuyoruz. Bunun en önemli sebeplerinden biri henüz çocuk yaşta birinin bir yetişkin kadar yoğun ve çetrefilli bir Türkçe bilgi birikim ve terminolojisinin olmamasıdır, bu yüzden var olan bilgi birikimi yabancı dile çok daha kolay aktarılır. Bir yetişkinin sınıfında bir ortaokul öğrencisi bulunmaz, bir ilkokul öğrencisi ile bir ortaokul öğrencisi bile aynı sınıfta eğitim almazlar. Çünkü birbirlerinden farklı bilgi birikimleri olan öğrencilerin aynı sınıfta yabancı dil öğrenmeleri aynı sınıfta okul eğitimi almalarıyla aynıdır.  

Akademik Yabancı Dil Kursları Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu çocuklarınızın yabancı dile olan ilgisini arttırmak ya da var olan ilgisini faydasına kullanabilmesine yardımcı olmak noktasında çocuklarınıza eğitim desteği sağlar. Okul müfredatından ayrı şekilde devam eden eğitim programları öğrenciye kitap üzerinden sürekli olarak devam eden bir süreçten ziyade onu konuşturmaya yönelik bir süreçle ilerletilir. Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu güncel hayatında ne konuşuyor ne anlatıyorsa bunu ingilizce için de yapabilmesini sağlar. Alanında uzman, çocuk gruplarıyla eğitim programları devam ettirmiş, çocuk psikolojisini ve onların dil öğrenme süreçlerini bilen bir eğitmenle eğitim programını devam ettirir. Eğitim sürecinde kullanılan kitap ve materyalleri yaş gruplarına uygun seçen Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu bütün bu içerikleri tarafınıza ücretsiz olarak sağlar. Üstelik yine tarafınıza ücretsiz olarak sağlanan seviye tespit sınavı ile öğrencinin eğitime nereden başlaması gerektiği belirlenir ve zaman kaybı durumu ortadan kaldırılır.

Sizler de çocuğunuz için en iyisini istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız mutlaka Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu Akademik Yabancı Dil kurslarını ziyaret etmeli ya da iletişim bilgileri üzerinden ulaşmalısınız.

Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.