Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Kadıköy IELTS Kursu  Tavsiye araştırmalarında,  Akademik Yabancı Dil Kursları, nitelikli ve kapsamlı eğitim programları ile oldukça sık karşınıza çıkar. IELTS, uluslararası geçerliliği olan sınav programlarının en çok tercih edilenlerinden biri olarak ilk sıralarda yerini alır.

 

Kadıköy IELTS Kursu Tavsiye sürecinde bir araştırmanız varsa önceliğiniz kullanılan materyaller ve eğitim aldığınız eğitmenler olacaktır. Akademik Yabancı Dil Kurslarının eğitim programları şimdiye kadar duyduklarınızdan farklı sistemlerle ilerler. Genellikle yetişkinlere ve sınav öğrencilerine uygun ilerleyen eğitim süreci kuruluş itibariyle bunun bilincinde devam etmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursları alanında yetkinliğe ulaşmış sınav eğitmenleri ile çalışır. IELTS, TOEFL, SAT, PTE, GMAT, GRE, TOEIC, ITEP gibi aklınıza gelebilecek her türlü geçerliliği olan sınav programına öğrencilerini sınav uzmanlığı kazanmış eğitmenleri ile hazırlar. Kadıköy IELTS Kursu  Tavsiye edilebilecek bir program içeriği arıyorsanız hem genel İngilizce noktasında hem de sınavlar için sizlere talebinize uygun süreçler programlanır. Genel İngilizcenizi gerekli yetkinliğe getirdikten sonra dilediğiniz sınava uygun çalışma gösterebilirsiniz. Alan yeterliliği sağlamak, iş alanınızı geliştirmek, yurtdışı planları, eğitim ve kariyer hedefleri gibi birçok sebeple ihtiyaç duyduğunuz sınavlar için en uygun materyal içeriği seçilir ve tarafınıza temin edilir.

 

IELTS Kursu Önerisi

Akademik Yabancı Dil Kursları dört temel dil becerinizi eşit yetkinlik düzeyine getirir ve her birine daha üst düzey yetkinlikler kazandırır böylece dilediğiniz skora ulaşabilecek seviyeye gelirsiniz. Kadıköy IELTS Kursu noktasında oldukça konuşulan bir kurum olan Akademik Yabancı Dil Kurslarının en önemli niteliklerinden biri ise akademisyen kökenli eğitmenleri ve kendi yayınevlerinden çıkma kitaplarıdır. Dünya insanı olma yolunda ilerlerken farklı kültürler tanır, coğrafyalar öğrenir, yeni arkadaşlar edinirsiniz. Mail, rapor, sunum hazırlama, İngilizce iş görüşmeleri yapma gibi birçok konuda yetkinlik kazanırsınız. Kadıköy IELTS Kursu aramalarınızda karşınıza sıkça çıkan Akademik Yabancı Dil Kursu sizleri sınava hazırlarken ufkunuzu da genişletmenize yardımcı olur.

Sizlerin de uluslararası geçerliliği olan bir sınava hazırlanmak gibi bir planınız ve süreçlerle ilgili kaygılarınız varsa mutlaka şubelere gelmeli ya da iletişim bilgileri ile ulaşıp neden Kadıköy IELTS Kursu konusunda karşınıza bu kadar sık çıktıklarını gözlerinizle görüp anlamalısınız.

Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.