Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursları

Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu ile bir yıl kazanarak ünivertite öğrenim hayatınızı daha kısa bir sürede bitirebilirsiniz.

Yabancı dilin hayatımızın her alanına girmesiyle hazırlık bölümü bulunan üniversiteler de artış göstermiş durumda. Hazırlık sürecini atlamak ve devamını da yoğun şekilde yabancı dil ile ilerletmek üniversite öğrencilerini oldukça yorsa da her biri bu sınavı doğru şekilde geçebilmek istiyor. Bu süreçte ise Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu devreye giriyor.

Proficiency, her üniversite tarafından farklı şekilde gerçekleştirilen bir sınavdır. Bazı üniversiteler IETLS gibi sınavların skorlarını da tercih ederken birçoğu kendi sınavlarını gerçekleştirir. Her bir üniversitenin kendine has bir sınav sistemi ve skorlandırma süreci mevcuttur. Birçok üniversitenin ülkemizin metropolü İstanbul’da olması sebebiyle ise şehrimizde oldukça Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu konusunda araştırma mevcut.

 

En önemli varyasyon ise bu süreçte sizi gittiğiniz üniversitenin Proficiency sınavına uygun hazırlayacak bir kurs bulmak. Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu Akademik Yabancı Dil Kursları öncelikle genel İngilizcenizi ölçmek adına ücretsiz bir seviye tespit sınavı gerçekleştirir. Sınav sonucunuza istinaden gittiğiniz üniversitenin talep ettiği skora uygun kaç saat çalışmanız gerektiğini sizlere iletir ve var olan zamanınıza uygun bir ders programı yapar. Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu sürecinde amaç sizlere yabancı dili en başından öğretmek değildir, sınavınızı geçmenize yönelik devam ettirilen bir alan çalışması yürütmektir yani süreç gittiğiniz üniversitenin hazırlık atlama sınavına uygun stratejik bir eğitim programıyla ilerletilir. Akademik Yabancı Dil Kursları sayısız üniversitenin hazırlık atlama sınavlarına öğrenci hazırlamış tecrübeli sınav eğitmenleri ile çalışır. Gireceğiniz sınava uygun çalışma göstermeniz gereken materyalleri tarafınıza ücretsiz olarak sağlayan Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu yılları aşkın eğitim tecrübesiyle bu alanın da en iyisidir. Akademik Yabancı Dil Kursları ekstra bir yılınızı daha burada harcamayıp alanınıza yönelik çalışma gösterebilmeniz için sınavınızın gerektirdiği tüm becerileri geliştirmeye yönelik programlarla çalışır, günün sonunda sınıf arkadaşlarınızın ve hocalarınızın dilinden konuşmaya başladığınızın farkına varırsınız.

Akademik Yabancı Dil Kursları Kadıköy En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu ile yüz yüze ve online eğitimler sağlar, bu yüzden dilediğiniz yerden eğitim alabilmeyi istiyorsanız iletişim bilgilerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.