Türkiye'nin

  • En Nitelikli Dil Okulu
  • En Spesifik Yayınevi
  • En İnteraktif Online Dil Okulu
  • En Kapsamlı Dil Eğitimi
Çağrı Merkezi

Kadıköy'ün En İyi İngilizce Kursu

Kadıköy'ün En İyi İngilizce Kursu incelemesinde, ilk sırada olan Akademik Yabancı Dil Kursu markanın İstanbul’daki şimdilik iki temsilcisinden biri olarak serüvenine devam ediyor.  Kadıköy'ün En İyi İngilizce Kursu Akademik Yabancı Dil Kursu şimdilik Anadolu yakasında tek alternatif olması sebebi ile İstanbul’un neredeyse Kocaeli sınırına kadar farklı bölgelerden eğitim almak için gelen yabancı dil öğrencilerini özenle ağırlıyor.

1984 yılında butik bir eğitim kurumu olarak eğitim vermeye başlayarak, günümüzde 1’i Londra olmak üzere toplamda 9 kampüs sayısına ulaşma başarısını gösteren Kadıköy'ün En İyi İngilizce Kursu 38 yıldır çeşitli nedenlerle yabancı dil eğitimi ihtiyacı olan öğrencilerinin hayatına dokunuyor. Kurulduğu yıllarda üniversite öğrencilerinin akademik serüvenlerinde ve kariyer hayatlarında İngilizce’yi bir engel olmaktan çıkarıp başarılı bir gelecek planı oluşturma amacı ile eğitim veren Akademik Yabancı Dil Kursu, öğrencilerin elde ettiği başarılı sonuçlarla akademik camiada adını duyurmuş ve gelen talepler ile bünyesine yeni kampüsler katmaya başlamıştır.

Kadıköy'ün En İyi İngilizce Kursu arasında ilk sırada olan Akademik Yabancı Dil Kursu markanın İstanbul’daki şimdilik iki temsilcisinden biri olarak serüvenine devam ediyor. Zorunlu eğitim süreci dahil olmak üzere yıllarca İngilizce eğitimi almasına ve kurs tecrübesi olmasına rağmen sonuç alamayan birçok öğrencinin yüzünü güldüren kurum; yetişkin ihtiyacına hitap eden eğitim sistemi, kendine özgü kaynakları, seçkin eğitmen kadrosu ve öğrencilerine verdiği değer ile dikkat çekiyor. Birçok açıdan günümüz koşullarında yabancı dilin kişilerin kariyer hayatlarındaki önemi düşünüldüğünde harcanan zaman ve bedelin bireyler açısından karşılığının olması da kurumu değerli kılan başka bir faktör.

Kadıköy'ün En İyi İngilizce Kursu Akademik Yabancı Dil Kursu şimdilik Anadolu yakasında tek alternatif olması sebebi ile İstanbul’un neredeyse Kocaeli sınırına kadar farklı bölgelerden eğitim almak için gelen yabancı dil öğrencilerini özenle ağırlıyor. Kadıköy’ün merkezi ve çok çeşitli ulaşım alternatifine sahip bir konumunda yer alan kurum, yabancı dil öğrenmek isteyen her bireyin farklı ihtiyaçlarına gerçekçi yaklaşımıyla kalıcı çözümler üretiyor. Yabancı dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilerin olduğu kadar, Türkçe öğrenmek isteyen yabancı öğrencilere de eğitim veren Akademik Yabancı Dil Kursu, dil eğitimindeki tecrübesi ve deneyimli kadrosu ve çok yönlü eğitim imkanı ile farklı kültürlere ev sahipliği yapıyor.

Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
Kadıköy Dil Kursu Kadıköy Dil Kursu
  • İletişim Bilgileriniz
  • Paket Seçimi
  • Onay

İletişim Bilgileriniz

İletişim Bilgilerini Giriniz

Paket Seçimi

Eğitim Paketini Seçiniz

%15
2805.00 TL
2384.25 TL

Onay

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.